SeasyBooking | islamic Hotels sayfasına hoş geldiniz!

Hakkımızda

Seasybooking Halalbooking Bera Alanya Wome Deluxe Adin Hotel Adenya Hotel Yetkili rezervasyon sitesi

Hassasiyetlerinize önem veriyoruz

  Seyahat ve turizm sektöründe üst düzey yöneticilik tecrübesi olan,  ileriyi gören işadamlarının bir araya gelmesiyle SeasyBooking®’ in  vizyonu ortaya çıkmıştır - İslam ahlâkı ile Tatil. SeasyBooking®, Helâl  Tatil ve İslami Tur hizmetleriyle Bağımsız Helâl Turizm sektöründe  uzmanlaşmış ve Dünya’nın lider şirketi konumuna gelmiştir.  SeasyBooking®, müşterilerin tarafsız bilgilere ulaşıp, hayallerindeki  Helal Tatil rezervasyonlarını güvenle yapabilecekleri son teknoloji  ürünü olan web sayfasıyla küresel bir marka halini almıştır. 

   SeasyBooking® ’in sunduğu tüm tesisler ve hizmetleri İslami normlara  uygundur. Tatil ve şehir otellerimizde alkol satışı bulunmamakla  birlikte, bay ve bayanlara özel ayrı yüzme havuzları ve plajlar, sağlık  merkezleri ve spa hizmetleri sunulmaktadır. Tüm eğlence hizmetleri de  yine İslami normlar göz önüne alınarak hazırlanmıştır 

   

Hizmetlerimiz:              

Deniz Tatil Otelleri - Helal Özellikli Deniz Tatil  Otelleri - Şehir Otelleri - Helal Özellikli Şehir Otelleri Termal ve Kaplıca Oteller - Helal Termal Kaplıca Oteller ve  Spalar Villalar - Korunaklı yüzme havuzlu Lüks Villalar - Uçak Bileti           

  Şirketimizin çok basit bir politikası bulunmaktadır:  Kendimizin konaklamayacağı oteller ve villalarla ile kontrat  yapmamaktayız. Her bir otel belli özellikleri nedeniyle özenle seçilir  ve siz müşterilerimize sunulur. Bazıları lüks tasarımları ve kaliteli  yemekleri, bazıları butik stilleri ve İslami ortamları, bazıları da  bölgenin en iyi sağlık, tedavi ve spa merkezlerine sahip olmaları  nedeniyle portföyümüze eklenmiştir.              

  Helâl Tatil uzmanı olarak bizler, siz  müşterilerimizin spesifik istek ve beklentilerini karşılamak için  elimizden gelenin en iyisini yapmak isteriz. Bu yüzden helal  tatillerinizi en iyi şekilde geçirmeniz için, paket tatillerimizi  sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlarız.              

Helâl turizmdeki uzmanlığımız ve servis kalitemiz,  bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimizdir. Ekibimiz yüksek  derecede deneyime sahip seyahat uzmanlarından oluşmaktadır. Avrupa’da  güçlü bir Müslüman müşteri portföyümüz olduğu gibi Türkiye, Kuzey  Afrika, Arap Yarımadası, Malta, Bosna-Hersek ve Malezya’daki seyahat  sektöründe de uzmanlığımız bulunmaktadır. Tüm çalışanlarımız,  otellerimizi eğitim amaçlı düzenli olarak ziyaret etmektedir. Tatilinizi  geçirirken şirketimizin yerel temsilcisi sizlere bölge hakkında  bilgiler vermekle kalmayıp, tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için  her türlü yardımı sunmaktadır. Temsilcilerimiz, şirketimizi temsilden  çok sizlerin rahatlığını görev edinmiş birer ev sahibidirler.              

Akdeniz ve Ege’de helal tatil yapmayı, İstanbuldaki  şehir otellerimizde konaklayıp Osmanlı’nın tarihi mirasını yerinde  görmeyi, Türkiye’nin dört bir yanındaki güzellikleri keşfetmeyi ya da  kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre özel bir tatil planı yapmayı  planlıyorsanız, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz sizlere her konuda  yardımcı olacaktır.              

Yukarıda belirttiğimiz tüm tatil rezervasyonlarını web sayfamızdan yapabilirsiniz.              

Seasybooking Bera Hotel - Wome Deluxe - Adin Hotel -  Adenya Hotel - Modern Saraylar - Selge Beach - Alya sierra Bodrum  otellerine rezervasyon yapmaya yetkilidir.                                 

  

Sıkça Sorulan Sorular

 Seasybooking kimdir?

Seasybooking.com TÜRSAB'a kayıtlı A sınıfı seyahat acentasıdır. Lisans No: 9664

 Telefonla rezervasyon yapabilir miyim?

Hayır. Tüm rezervasyonlar çevrimiçi olarak yapılmalıdır. Yine Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

 Rezervasyon onayım ne zaman gelecek?

Kart bilgilerinizi girdikten sonra ve/veya tüm ödeme hesabımıza geçtikten sonra onayınızı alacaksınız.


 

“Herşey dahil” ne demek?

Fiyata konaklama + Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği dahildir.Uçak bileti dahil değildir.

image1
image2
image3
image4